Wyślij do nas swoje CV

Twoje CV będzie u nas mile widziane. Gdy tylko będziemy mieli interesującą dla Ciebie ofertę pracy, nasi konsultanci natychmiast się Tobą skontaktują.


Wyślij CV

Usługi

Innovation oferuje bogaty wachlarz narzędzi rekrutacyjnych, dzięki któremu jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednich kandydatów w możliwie krótkim czasie.

Nasze usługi obejmują przede wszystkim poszukiwania bezpośrednie w szerokim zakresie. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości branży informatycznej i telekomunikacyjnej jesteśmy w stanie dotrzeć do osób, które w pełni spełniają wymagania naszych klientów.

Baza danych Innovation, to efekt wielu złożonych procesów rekrutacyjnych. Znajdują się w niej wszyscy kandydaci, którzy przysłali do nas aplikację w wyniku poszukiwań bezpośrednich oraz publikowanych przez nas ogłoszeń prasowych i internetowych.

Ogłoszenia które publikujemy dla naszych klientów są niezastąpionym narzędziem wielu masowych procesów rekrutacyjnych. Współpracujemy z najskuteczniejszymi portalami internetowymi oraz prasą drukowaną.

Koncentrujemy się na rekrutacji, dlatego robimy to najlepiej.

Realizujemy programy outplacementu indywidualnego dla menadżerów i specjalistów branży IT. Oprócz wsparcia moralnego, przygotowania do poruszania się po rynku pracy, nasi konsultanci przywiązują ogromną wagę do skutecznych działań. Jako osoby na co dzień rekrutujące osoby w świecie informatyki doskonale wiemy jakich błędów nie popełniać i w jaki sposób postępować, aby osiągnąć sukces na rynku pracy. Nasza znajomość branży umożliwia nam także dostęp do ofert niedostępnych dla dużej części rynku.