Wyślij do nas swoje CV

Twoje CV będzie u nas mile widziane. Gdy tylko będziemy mieli interesującą dla Ciebie ofertę pracy, nasi konsultanci natychmiast się Tobą skontaktują.


Wyślij CV

Metody pracy - informacja dla Kandydatów

Innovation zajmuje się głównie rekrutacją na stanowiska z zakresu informatyki, telekomunikacji i nowych technologii, jeśli więc jesteś specjalistą w jednej z tych dziedzin istnieje większe prawdopodobieństwo, że będziemy mieli ofertę właśnie dla Ciebie.

Jako specjalistyczna firma nie będziemy dzwonić z każdą ofertą. Dokładnie analizujemy każdą aplikację i kontaktujemy się wyłącznie, gdy jesteśmy przekonani, że może być to oferta dla Ciebie.

Dzięki dogłębnej znajomości sektora unikniesz sytuacji niezręcznych, które mogą zdarzyć się konsultantom nie znającym specyfiki rynku i przedstawiającym Twoja aplikację wszystkim potencjalnym pracodawcom, nawet tym, którym nie powinni. Zawsze uważaj na to gdzie wysyłasz swoje CV!

Pamiętaj, że konsultanci Innovation to osoby od lat zajmujące się rekrutacją wyłącznie w tym sektorze. Żaden z nas nie posiada tej wiedzy co, Ty specjalizując się w danej dziedzinie, ale jednocześnie nie ma osób na rynku, z którymi tak swobodnie możesz rozmawiać podczas interview o nowych technologiach i rynku IT&T.

Niezależnie od tego, czy w danym momencie możemy zaoferować odpowiednią ofertę pracy Twoja aplikacja znajdzie się w naszych zasobach po to aby szybko zareagować kiedykolwiek taka oferta się pojawi. Zawsze najpierw skontaktujemy się z Tobą i umówimy na spotkanie, zanim zaprezentujemy Twoje kwalifikacje jednemu z naszych Klientów. Oczywiście po uzyskaniu Twojej zgody.

Zapraszamy !