Wyślij do nas swoje CV

Twoje CV będzie u nas mile widziane. Gdy tylko będziemy mieli interesującą dla Ciebie ofertę pracy, nasi konsultanci natychmiast się Tobą skontaktują.


Wyślij CV

FAQ - Pytania i odpowiedzi

P: Czy czytają Państwo wszystkie aplikacje?

O: Oczywiście jest to dla nas podstawowe narzędzie pracy nasz system informatyczny działa w ten sposób, że każdy z Konsultantów ma możliwość zapoznania się z każdą nowo otrzymaną aplikacją.

P: Czy wysyłają Państwo potwierdzenia otrzymania aplikacji?

O: Ze względu na ilość napływających życiorysów nie mamy takiej możliwości. Jednocześnie nie chcemy, aby robił to za na automat, ponieważ automatycznie generowana wiadomość nie daje tak na prawdę większego pożytku i generuje niepotrzebny ruch na sieci.

P: Otrzymałem informację od programu pocztowego, że wysłany przeze mnie mail został usunięty z Państwa systemu, czy to możliwe?

O: Automatycznie generowane wiadomości często wprowadzają w błąd. Używany przez nas system informatyczny przetwarza otrzymane maile z aplikacjami i w odpowiedniej formie dystrybuuje je pomiędzy konsultantów, jednocześnie kasując maile z serwera. Stąd też mogą pochodzić informacje o tej treści.

P: Czy jeśli nie znalazłem oferty dla siebie mogę spodziewać się kontaktu w przyszłości?

O: Oczywiście. Przesyłając do nas aplikację inwestujesz w przyszłość. Być może za kilka tygodni będziemy intensywnie poszukiwać osoby właśnie o takim profilu.


P: Czy kontaktują się Państwo z każdym, kto przysłał swoje CV?

O: Niestety nie mamy takich możliwości. Umawiamy się na spotkania, tylko gdy mamy przeczucie, propozycja, którą mamy do zaoferowania pasuje do profilu danej Osoby i oczekiwań naszego Klienta.

P: Czy Aplikując do Państwa ponoszę jakąś opłatę?

O: Oczywiście, że nie. Nie ma żadnych opłat po stronie Kandydatów.


P: Czy wyślą Państwo moją aplikację do Klientów bez mojej zgody?

O: Nie. Nasze działania są precyzyjne, przemyślane i dyskretne. Najpierw wspólnie z Kandydatem ustalamy, że chce aplikować do danego Klienta, a następnie przesyłamy naszą rekomendację.