Strona główna » Bez kategorii, oferty pracy » Kierownik Zespołu ds. Zarządzania Danymi Klientów

Kierownik Zespołu ds. Zarządzania Danymi Klientów

Z przyjemnością informujemy o kolejnym procesie rekrutacyjnym realizowanym przez zespół Innovation.

Kierownik Zespołu ds. Zarządzania Danymi Klientów

Ofertę naszego Klienta – międzynarodowej organizacji FMCG (kategoria spożywcza), która w związku z intensywnym rozwojem powołuje na Sląsku Centrum Obsługi Klienta – kierujemy do doświadczonych osób, które mają potencjał i ochotę zaangażować się w wyjątkowe wydarzenie na rynku dóbr szybkozbywalnych.

Szukamy osoby, która wywodzi się z obszaru analiz sprzedaży i ma doświadczenie w tworzeniu modeli biznesowych sprzedaży (mile widziana znajomość zagadnień BI), posiada doświadczenie w zakresie zarządzania ludźmi, a w swojej karierze zawodowej zetknęła się z kanałem call center, jako formą kontaktu z klientem oraz zna język angielski w stopniu komunikatywnym.

Podstawowe wyzwania na ww. stanowisku dotyczą tworzenia od nowa struktur zespołu oraz struktur i procesów centrum w porozumieniu z najwyższym managementem firmy; odpowiedzialności za wszelkie analizy tworzone na potrzeby działów operacyjnych, wysokopoziomowe analizy tworzone na potrzeby decydentów strategicznych oraz rozwój narzędzi analitycznych na potrzeby sprawnego funkcjonowania jednostki organizacyjnej, a co najważniejsze rozwój kompetencyjny zespołu podległych pracowników (kilkunastu specjalistów).

Zatrudniona osoba może liczyć na pełną ciekawych zadań pracę w kluczowej na rynku organizacji, umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych doświadczeń, system premiowy, bogaty pakiet świadczeń pracowniczych i socjalnych.

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania aplikacji na mail@innovation.pl z numerem ref. INN/KBI. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość podjęcia rozmów z wybranymi kandydatami.

Print Friendly

Bez kategorii, oferty pracy

Brak komentarzy to “Kierownik Zespołu ds. Zarządzania Danymi Klientów”

Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)