O nas…

Witamy w Blogu Innovation!

Jesteśmy zespołem konsultantów, który świadczy usługi typu executive search oraz direct search w obszarach: informatyka, telekomunikacja, Internet, nowe technologie, analizy, badania i rozwój.

Dzięki tej specjalizacji nasi konsultanci od wielu lat budują doświadczenie i kompetencje, stając się najskuteczniejszym w Polsce narzędziem w poszukiwaniu osób zarządzających informatyką oraz wysokiej klasy specjalistów z tego obszaru.

Rekrutacja na stanowiska takie, jak Dyrektor Informatyki, CEO, IT Manager, czy Członek Zarządu ds Informatyki realizowana była przez nas dla największych firm z sektorów informatyka, telekomunikacja, bankowość, ubezpieczenia, farmacja, produkcja, FMCG, retail, czy transport i logistyka.

Nasi konsultanci to pasjonaci, którzy wspólnie z zespołem reasearchu realizują nawet najbardziej ambitne projekty HR, a doradztwo personalne traktują jak misję.

Pochodną naszej pracy są liczne publikacje, raporty płacowe, analizy rynku pod kątem dostępności kompetencji określonego typu, czy wyboru lokalizacji inwestycji.

Innovation realizuje dedykowane projekty outplacement otaczając opieką menadżerów i specjalistów świata informatyki. Skuteczność tego typu działań wynika przede wszystkim z naszej specjalizacji i wiedzy na temat rynku pracy specjalistów IT.

To, co nie leży w naszych kompetencjach przekażemy w ręce najlepszych fachowców. Innovation należy bowiem do Grupy Huberts, Mozes & Partnes, wraz z markami Go-Up, oraz Clarities.

Zapraszamy!

Print Friendly