Strona główna » Bez kategorii, oferty pracy » Head of Development Department

Head of Development Department

23 stycznia 2012

W nowym roku – nowe wyzwania! InnovaITon Executive Search rozpoczęło poszukiwania Kandydatów na stanowisko Head of Development Department dla jednego z największych międzynarodowych banków. Osoba, którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za bezpośrednie zarządzanie kilkoma menedżerami poszczególnych zespołów, a pośrednio kilkudziesięcioosobowym zespołem rozwoju aplikacji i systemów oraz zewnętrznym zespołem kontraktorów (dodatkowe kilkadziesiąt osób) i realizację roadmapy projektów rozwojowych, a także będzie odpowiadać za relacje z kluczowymi dostawcami usług.  W ramach struktury IT zatrudniona osoba będzie blisko współpracować z szefami i pracownikami departamentów operacji, analiz, architektury korporacyjnej, PMO, bezpieczeństwa a także z klientami wewnętrznymi w ramach struktur biznesowych banku. Stanowisko to raportuje do Head of IT.

Idealny Kandydat to osoba doświadczona w zarządzaniu złożonymi strukturami związanymi z rozwojem systemów i aplikacji (najchętniej finansowych lub telekomunikacyjnych) krytycznych dla funkcjonowanie wymagającego biznesu, charyzmatyczny lider i doskonały menedżer, a także skuteczny negocjator. Ważnym elementem w pracy tej osoby będą kontakty międzynarodowe.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV w języku angielskim w formacie doc na adres: mail@innovation.pl

Prosimy rónież o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Print Friendly

Bez kategorii, oferty pracy

Brak komentarzy to “Head of Development Department”

Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)