Strona główna » oferty pracy » Dyrektor Sprzedaży – obszar północna Polska

Dyrektor Sprzedaży – obszar północna Polska

28 czerwca 2011

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy poszukiwania bezpośrednie na kilka ciekawych projektów w obszarze sprzedaży. Jednym z nich są poszukiwania dla jednej z wiodących firm branży telekomunikacyjnej w związku z rekrutacją na stanowisko:

Dyrektor Sprzedaży – obszar północna Polska

ref. DSP

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie siecią placówek odpowiadając za duży obszar północnej Polski.
Jest to pełna odpowiedzialność strategiczna ze sporą swobodą działania i zarządzania budżetem. Osoba ta będzie wchodzić w skład grona menadżerów formułujących strategię sprzedaży firmy.

Poszukujemy Kandydatów posiadających doświadczenie w zarządzaniu siecią placówek w oparciu o jeden z modeli (placówki własne, franchising, współpraca dealerska) oraz posiadających bardzo dobrą znajomość rynku lokalnego północnej Polski. Poszukujemy osoby otwartej, mobilnej, ceniącej sobie pracę w dynamicznej organizacji i zainteresowanej zgłębianiem świata najnowszych technologii. Język angielski będzie istotnym narzędziem w komunikacji na szczeblu strategicznym firmy.

Zapraszamy do aplikowania na adres:
mail@innovation.pl

Print Friendly

oferty pracy , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Brak komentarzy to “Dyrektor Sprzedaży – obszar północna Polska”

Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)