Strona główna » oferty pracy » CIO / Dyrektor Informatyki

CIO / Dyrektor Informatyki

22 grudnia 2011

Aktualnie rozpoczynamy projekt executive search związany z poszukiwaniem i doborem Kandydata dla jednego z banków. Instytucja ta działa w Polsce od wielu lat oferując swoje produkty klientom indywidualnym i korporacyjnym. Jest to organizacja o nieprzeciętnej kulturze i odpowiedzialnym podejściu do otoczenia. Obszar informatyki wspierany jest przez kilkudziesięcioosobowy zespół ekspertów. W banku trwają i planowane są projekty dużej skali, a polityka zarządu ukierunkowana jest na wzmacnianie przewagi konkurencyjnej poprzez nowoczesne systemy i rozwiązania informatyczne. Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko

 

Dyrektor Informatyki

Chief Information Officer

(nr ref. INN/CIO)

Poszukujemy osoby którą cechuje kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu złożoną wieloosobową strukturą IT, najchętniej w sektorze bankowym. Istotna jest znajomość dobrych praktyk w zakresie zarządzania informatyką a także relacjami pomiędzy informatyką a biznesem. Atutem będzie doświadczenie we wdrażaniu centralnego systemu bankowego i kształtowania architektury IT. Dobrze jeśli poszukiwana przez naszego Klienta osoba miała okazję prowadzić duże projekty wdrożeniowa oraz zna metodyki prowadzenia projektów.
Poszukujemy menadżera, który będzie liderem dla współpracującym z nim osób i będzie w stanie skutecznie motywować i inspirować swój zespół.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku raportowała będzie do członka zarządu odpowiedzialnego za informatykę i pełnić będzie wiodącą rolę z zarządzaniu tym obszarem w banku. Odpowiadać będzie za wyznaczanie strategii rozwoju działu IT w zakresie wsparcia procesów biznesowych Spółki. Jej rolą będzie aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań, wyznaczenie kierunków i sprawowanie pieczy nad rozwojem technologicznym organizacji, w tym nad wyborem nowoczesnej i spójnej architektury rozwiązań informatycznych. Kluczową kwestią jest współpraca z biznesem jako wewnętrznym klientem informatyki, jak również współpraca z przedstawicielami regionu EMEA.

Osoby zainteresowane wyżej opisaną rolą zapraszamy do przesyłania aplikacji z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres:

mail@innovation.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Print Friendly

oferty pracy , , , , , , , , , , , , , ,

Brak komentarzy to “CIO / Dyrektor Informatyki”

Leave a Reply

(wymagane)

(wymagane)